Baza noclegowa w Kołobrzegu

Kołobrzeg ze względu na swoją atmosferę, walory zdrowotne i życie kulturalne jest jedną z najpopularniejszych miejscówek na wakacyjny urlop. Jak przed każdymi wakacjami, warto jednak rozeznać się w tym, na jakie warunki noclegowe można liczyć za jaką cenę.

Oczywiście w mieście o takim prestiżu jak nadbałtycka stolica solanek cechuje się mnogością ofert noclegowych – zarówno ze strony mniejszych pensjonatów czy schronisk młodzieżowych, jak i hoteli o różnym standardzie obsługi – i jeśli tylko poświęcimy czas na zorientowanie się w mnogości ogólno dostępnych list ofert, to z pewnością znajdziemy coś godziwego za nasze cenne pieniądze. Jednak, jako próbkę tego, co Kołobrzeg ma do zaoferowania w kwestii zakwaterowania, warto zerknąć na najbardziej uznane z Kołobrzeskich hoteli.

Do najbardziej luksusowych z Kołobrzeskich zakwaterowań należą apartamenty Baltic. Położony kilkaset metrów od plaży i niedaleko uzdrowisk, kompleks apartamentów Zielone Tarasy i Aquarius SPA są chronione i monitorowane. Wewnątrz znajduje się sala fitness, baza rehabilitacyjno-zabiegowa, restauracja i basen, rozbudowany kompleks wodny z saunami, łaźniami, grotą lodową i jaccuzi a także kawiarnie, sklepy i smażalnie ryb. Nowoczesne apartamenty od 2 do 4 osób są w pełni wyposażone we wszelakie artykuły gospodarstwa domowego. Apartamenty mają 2 pokoje, kuchnię, lazienkę i duży taras, a w ich wyposażenie wchodzi telewizor, internet, DVD i sprzęt stereo, zaś cały kompleks jest przyjazny architektonicznie dla rodzin z dziećmi i dla niepełnosprawnych. Jako pierwszy pięciogwiazdkowy obiekt w województwie zachodniopomorskim, kompleks sprawia że Kołobrzeg wyznacza standardy nadmorskiego zakwaterowania.

Innym chlubnym kołobrzeskim ośrodkiem jest czterogwiazdkowy hotel Sun Apartments SPA & Wellness. Luksusowe apartameny, bezpłatny basen, łaźnia parowa, strefa cardiofitness, jaccuzi oraz pokoj do 4 osób z pełnym uposażeniem, bezprzewodowym internetem, i balkonem lub tarasem, 150 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.

Godny uwagi jest również czterogwiazdkowy hotel DIVA SPA. Hotel, oferujący apartament 1 pokojowy o pow. 25 metrów kwadratowych, dla 2 osób, wyposażony w telewizor oraz internet, balkon i dużą, pełną łazienkę, zaś sam hotel uposażony jest w basen, gabinety odnowy biologicznej , gabinety rehabilitacyjne, restauracje i kawiarnie oraz kompleks basenów z gejzerami wodnymi, sauną i jacuzzi oraz grotą solną.

Alterntywą do drogich hoteli są małe pensjonaty, agroturystyka i motele. Mały pensjonat daje tak wiele możliwości wypoczynkowych za tak małe pieniądze, że aż grzech nie skorzystać. Dla kogoś kto kocha spokój, ciszę i preferuje domowe warunki, zawsze wybierze nocleg przyjazny jego zamiłowaniom. W luksusie może czuć się nieswojo. A jak wypoczywać tam, gdzie nie czujemy się nie najlepiej. Przecież właśnie chcemy wypocząć psychicznie i fizycznie. Dlatego warto pomyśleć o małych, przyjaznych i gościnnych willach i pensjonatach w tak bogatej noclegowo miejscowości turystycznej.

noclegi Kołobrzeg

Wybór pozostawiamy Państwu.

To też może cię zainteresować...